Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.

MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Ретро-магнітофон Belle Epoque 1912 року

Auna Belle Epoque 1912 ретро програвач є гарним стерео плеєр із стильним дизайном , який поєднує в собі найкраще з минулого з технологіями майбутнього

Програвач Fenton RP115  

Стильний програвач портфель,  RP115 - це класичний приклад ретро-програвача з компактним та портативним дизайном.

Програвач Mary Ann

На перший погляд, програвач Auna Mary Ann  виглядає як елегантна частина ретро меблів з 1950 - х. Ніжки можна навіть зняти, що робить його надзвичайно різноманітним дизайнерським об’єктом!

Система об'ємного звучання auna Areal Nobility

Відчуй себе в середині звуку за допомогою  5.1-канальної системи об'ємного звучання auna Areal Nobility.  Ви можете сидіти посеред  домашнього кінотеатру та відчувати фільми, музику чи відеоігри навіть інтенсивніше, ніж будь-коли!

MELOMAN
Домашній кінотеатр 5.1 Areal Nobility
Категорія:
Домашні кінотеатри
SKU:
10033215
Ціна:
4368.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Елегантна чорна система домашнього кінотеатру SCD з хромованими та мідними акцентами
Прямо посередині звуку: потужна 5.1-канальна акустична система сабвуфера, чотири підставки та одна центральна колонка
Потужний звук: 5,25-дюймовий сабвуфер потужністю 35 Вт та п’ять 3-дюймових супутників, кожен потужністю 17 Вт, загальна середньоквадратична потужність 120 Вт
Поціновувач: інтерфейс Bluetooth 3.0, порт USB, слот SD та вхід AUX для підключення до різноманітних музичних джерел
Потужний: вбудований підсилювач HiFi класу D для найкращого звучання
Зручно: легке управління за допомогою повністю функціонального пульта дистанційного керування або через передню панель на сабвуфері
Все в полі зору: вбудований 4-значний світлодіодний дисплей

 

ОПИС
Прямо посередині звуку: за допомогою 5.1-канальної системи об'ємного звучання auna Areal Nobility ви можете сидіти посеред кінотеатру та відчувати фільми, музику чи відеоігри навіть інтенсивніше, ніж будь-коли!
Технічним центром системи домашнього кінотеатру є активний сабвуфер , який спрямовує та керує п’ятьма колонками. 5,25- дюймовий басорефлекторний сабвуфер у поєднанні з супутниковими динаміками, що складаються з чотирьох підставок і центральної панелі, видає загальний звук, що наповнює кімнату, загальною ефективністю 120 Вт.
Візуально система об'ємного звучання може похвалитися елегантним загальним дизайном, який ідеально вписується в і збагачує більшість меблів стилів: колонки відрізняються чорними, глянцевими коропусами з використанням срібних вставок.
Справжнє відчуття кіно у вітальні: завдяки системі домашнього кінотеатру auna Areal Nobility 5.1 ви знаходитесь прямо посеред звуку!

 

ВЛАСТИВОСТІ
Роз'єми для сабвуфера: 1 x USB-порт, 1 x слот для карт пам'яті SD, 1 x RCA AUX-вхід (L / R), 6 x 5,1 RCA вхід об'ємного динаміка, 5 x 5,1 RCA вихід об'ємного динаміка
Підключення супутникових колонок: 1 х набір гніздових колонок
Середньоквадратична потужність: 5 х 17 Вт (супутники), 35 Вт (сабвуфер)
Динаміки: 1 х 13,3 см (5,25 ") динамік, 5 х 7,62 см (3") динамік
АЧХ: 40 Гц - 20 кГц
Активний басорефлекторний сабвуфер
Версія Bluetooth: 3.0 + EDR
Діапазон Bluetooth:> 10 mS / N співвідношення:> 75 дБ
Підтримувані формати файлів: MP3, WMA
Супутникова колонка з п’єдесталом
Центральний динамік
Попередньо встановлений еквалайзер
Підставки
Пульт дистанційного керування джерелом живлення: 1 х 3 В батарея CR-2025 (у комплекті)
Електроживлення: 220 - 240 В ~ | 50/60 Гц
Сабвуфер: 17 x 31 x 32 см (ШxВxГ)
Вага сабвуфера: прибл. 3,34 кг
Супутникові колонки: кожна 11,7 x 105 x 7 см (ШxВxГ)
Вага супутникових колонок: прибл. 2,5 кг
Центральний динамік: 34 x 12,2 x 7 см (ШxВxГ)
Вага центральної колонки: прибл. 650 г.

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.