Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.

MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Ретро-магнітофон Belle Epoque 1912 року

Auna Belle Epoque 1912 ретро програвач є гарним стерео плеєр із стильним дизайном , який поєднує в собі найкраще з минулого з технологіями майбутнього

Програвач Fenton RP115  

Стильний програвач портфель,  RP115 - це класичний приклад ретро-програвача з компактним та портативним дизайном.

Програвач Mary Ann

На перший погляд, програвач Auna Mary Ann  виглядає як елегантна частина ретро меблів з 1950 - х. Ніжки можна навіть зняти, що робить його надзвичайно різноманітним дизайнерським об’єктом!

Система об'ємного звучання auna Areal Nobility

Відчуй себе в середині звуку за допомогою  5.1-канальної системи об'ємного звучання auna Areal Nobility.  Ви можете сидіти посеред  домашнього кінотеатру та відчувати фільми, музику чи відеоігри навіть інтенсивніше, ніж будь-коли!

MELOMAN
Домашній кінотеатр Areal 525 WH 5.1 Wood
Категорія:
Домашні кінотеатри
Ціна:
2498.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Активна система з 13,5 см (5,25 ") сабвуфером і п'ятьма супутниковими динаміками із загальною потужністю 95 Вт
Басорефлекторний сабвуфер у боковій конструкції з підставкою для оптимальних звукових результатів
Елегантний дизайн з передньою панеллю з лаковим покриттям
Поставляється з усіма необхідними кабелями AUX та RCA та пультом дистанційного керування

 

ОПИС
За допомогою  Auna  Areal 525 WhSurround System ви можете оновити свою особисту розважальну систему до належного домашнього кінотеатру за доступною ціною. 
5.1-канальний вхід акустичної системи Auna приймає об'ємний звук від ваших DVD-програвачів та програвачів Blu-ray і розподіляє його між п'ятьма стильними супутниковими колонками та потужним сабвуфером. 
За допомогою стерео входу RCA до колонок можна підключити широкий спектр аудіоджерел (програвачі компакт-дисків, MP3-плеєри, ноутбуки та телевізори), що дозволяє насолоджуватися якісним досвідом прослуховування з усіма аудіопристроями. 
Окремі компоненти системи ідеально налаштовані один на одного. Загальний баланс гучності та звуку можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування відповідно до ваших просторових потреб та особистих уподобань для оптимального прослуховування. 
Система поставляється в комплекті з усіма необхідними кабелями.

 

ВЛАСТИВОСТІ
Підключення: 1 x стерео RCA аудіовхід, 1 x RCA вхідний об'ємний звук, 5 x RCA вихід для підключення супутникових колонок (кабель, інтегрований в супутникові колонки)
5,1 / 2,1-режим
40 Гц - 20 кГц
Співвідношення сигнал / шум:> 70 дБ
Розділення каналів:> 45 дБ
Окремо регулюється гучність динаміка
Без звуку
Режим сну
Функція очікування
Світлодіоди стану
Кнопка живлення на задній стороні
Живлення: 230 В, 50 Гц
16,5 x 32 x 34 см (ШxВxГ)
25 x 10 x 12 см (ШxВxГ)
10 х 15 х 12 см (ШхВхГ)
Вага сабвуфера: 5,5 кг
Вага центральної коробки: 900г
Вага об'ємної коробки: 700г

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.