MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Стереосистема Auna Belle Epoque 1908 

Auna Belle Epoque 1908 Vintage - це музичний центр, який пов'язує минуле з майбутнім. Поряд із традиційними варіантами відтворення, він також включає вініловий програвач, який дозволяє відтворювати платівки всіх розмірів, та касетний відсік збоку.
Крім того, можна прослуховувати флешки USB, CD-диски, відтворювати музику бездротово через Bluetoth.

 

Вініловий програвач Auna Verticalo

Унікальна вертикальна конструкція з безліччю функцій! Читає вінілові платівки, флешки USB, відтворює музику бездротово через Bluethooth, є радіо FM/DAB. Таймер сну автоматично переводить програвач в стан спокою, а функція будильника дозволяє прокидатися під улюблену музику!

Вініловий програвач Jerry Lee Brown

Ви хочете поринути в ностальгію минулих часів? Тоді вам краще дістати ваші старі улюблені записи з підвалу!

Оскільки за допомогою  Auna Jerry Lee, з пряжками та старовинною ретро-фурнітурою ви можете не лише відтворити до 3 різних розмірів платівок, але записати улюблені платівки в компактному цифровому форматі.

Вініловий програвач TT Classic WD

Ностальгічний програвач дисків для відтворення та оцифровки записів
Чотири амортизуючі ніжки з двома вбудованими динаміками для прямого відтворення музики
Оцифровка записів через USB на комп’ютері - підтримується функцією Plug & Play (ПК з Windows)

MELOMAN
Вініловий програвач Auna Fullmatic USB
SKU:
10032888
Ціна:
4990.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

Основні особливості
Розкішний дизайн: простий і елегантний вініловий програвач з прозорою кришкою
З'єднання USB: для запису вінілу на USB для відтворення на ПК
Простота використання: повністю автоматичний
Простота підключення: легко інтегрується в існуючу систему
З предпідсилювачем: вбудований передпідсилювач еквалайзера, перемикається фонокоректор (можливе підключення до входу AUX)
Відмінний звук: завдяки високоякісному звукознімачу MM (в комплекті)
Ідеальний захист: відкидна кришка захищає від пилу і бруду

 

Опис товару
Auna Fullmatic відтворює старі і нові платівки, забезпечує тільки кращий звук! Найкращий звук забезпечує звукознімач MM з повністю автоматичним управлінням натисканням кнопки. Після вибору правильного розміру - 30 або 17 см - тонарм автоматично переміщається і починає відтворення запису. По завершенні він повертається у вихідне положення.
Крім того, програвач дозволяє записувати і конвертувати записи в MP3: просто підключіть USB-накопичувач і запишіть відповідний запис. Запис, перетворена в формат MP3, тепер може відтворюватися на ПК або мобільному пристрої.
Оскільки програвач Fullmatic має вбудований передпідсилювач, він особливо цікавий меломанам, яким потрібно нескладний пристрій: за допомогою кабелю RCA його можна легко підключити до системи. 
Класичний і в той же час сучасний: програвач вінілових пластинок Fullmatic від auna відроджує еру вінілу і, за запитом, переносить скарби старих платівок в сьогодення.

 

Властивості і розміри
Блокування тонарма
Система підбору MM
Швидкості: 33 1/3 + 45 об / хв
Електроживлення: 100 - 240 В ~ | 50/60 Гц
Закриті розміри:  40 x 12 x 36 см (ШxВxГ)
Відкриті розміри: 40 x 41 x 39,5 см (ШxВxГ)
Довжина кабелю живлення: 150 см
Вага: 2,6 кг

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти