MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Стереосистема Auna Belle Epoque 1908 

Auna Belle Epoque 1908 Vintage - це музичний центр, який пов'язує минуле з майбутнім. Поряд із традиційними варіантами відтворення, він також включає вініловий програвач, який дозволяє відтворювати платівки всіх розмірів, та касетний відсік збоку.
Крім того, можна прослуховувати флешки USB, CD-диски, відтворювати музику бездротово через Bluetoth.

 

Вініловий програвач Auna Verticalo

Унікальна вертикальна конструкція з безліччю функцій! Читає вінілові платівки, флешки USB, відтворює музику бездротово через Bluethooth, є радіо FM/DAB. Таймер сну автоматично переводить програвач в стан спокою, а функція будильника дозволяє прокидатися під улюблену музику!

Вініловий програвач Jerry Lee Brown

Ви хочете поринути в ностальгію минулих часів? Тоді вам краще дістати ваші старі улюблені записи з підвалу!

Оскільки за допомогою  Auna Jerry Lee, з пряжками та старовинною ретро-фурнітурою ви можете не лише відтворити до 3 різних розмірів платівок, але записати улюблені платівки в компактному цифровому форматі.

Вініловий програвач TT Classic WD

Ностальгічний програвач дисків для відтворення та оцифровки записів
Чотири амортизуючі ніжки з двома вбудованими динаміками для прямого відтворення музики
Оцифровка записів через USB на комп’ютері - підтримується функцією Plug & Play (ПК з Windows)

MELOMAN
Вініловий програвач Jerry Lee Black+White
SKU:
10027041
Ціна:
2990.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Ностальгічний вініловий програвач для відтворення та оцифровки пластинок
2 вбудовані стереодинаміки
Ручка для перенесення
Оцифровка записів через USB-з'єднання
Працює для 3 різних розмірів платівок

 

ОПИС
Ви хочете поринути в ностальгію минулих часів? Тоді вам краще дістати ваші старі улюблені записи з підвалу!
Оскільки за допомогою  Auna Jerry Lee, з пряжками та старовинною ретро-фурнітурою ви можете не лише відтворити до 3 різних розмірів платівок, але записати улюблені платівки в компактному цифровому форматі.
Задній порт USB передає сигнал LP прямо на ваш комп'ютер. У комплекті є відповідний USB-кабель та адаптер змінного струму.
Для вертушки Jerry Lee від Auna не потрібні додаткові динаміки, оскільки два стереодинаміки вже вбудовані. Тим не менше, задній вихід RCA забезпечує можливість підключення до зовнішніх динаміків. Гучність можна регулювати безперервно та безпосередньо на пристрої за допомогою ручки.
Для зручного транспортування вініловий програвач можна легко відкрити та закрити за допомогою двох важельних замків. Завдяки гумовим ніжкам його можна оптимально встановити в стабільному положенні.

 

ВЛАСТИВОСТІ ТА РОЗМІРИ
Підключення: 1 x вхід USB, 1 x RCA вихід
Відтворювані розміри записів: 7,5 (17,5 см), 10 "(25 см) 12" (30 см)
Ремінний привід
Механізм підйому важеля
Функція автоматичного запуску
Два замка
Блок живлення: 220-240 В змінного струму, 50-60 Гц або 5 В постійного струму (адаптер змінного струму в комплекті)
Приблизно 35,5 x 11,5 x 27,5 см (ШxВxГ)
Вага: 2,5 кг

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти