MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Стереосистема Auna Belle Epoque 1908 

Auna Belle Epoque 1908 Vintage - це музичний центр, який пов'язує минуле з майбутнім. Поряд із традиційними варіантами відтворення, він також включає вініловий програвач, який дозволяє відтворювати платівки всіх розмірів, та касетний відсік збоку.
Крім того, можна прослуховувати флешки USB, CD-диски, відтворювати музику бездротово через Bluetoth.

 

Вініловий програвач Auna Verticalo

Унікальна вертикальна конструкція з безліччю функцій! Читає вінілові платівки, флешки USB, відтворює музику бездротово через Bluethooth, є радіо FM/DAB. Таймер сну автоматично переводить програвач в стан спокою, а функція будильника дозволяє прокидатися під улюблену музику!

Вініловий програвач Jerry Lee Brown

Ви хочете поринути в ностальгію минулих часів? Тоді вам краще дістати ваші старі улюблені записи з підвалу!

Оскільки за допомогою  Auna Jerry Lee, з пряжками та старовинною ретро-фурнітурою ви можете не лише відтворити до 3 різних розмірів платівок, але записати улюблені платівки в компактному цифровому форматі.

Вініловий програвач TT Classic WD

Ностальгічний програвач дисків для відтворення та оцифровки записів
Чотири амортизуючі ніжки з двома вбудованими динаміками для прямого відтворення музики
Оцифровка записів через USB на комп’ютері - підтримується функцією Plug & Play (ПК з Windows)

MELOMAN
Вініловий програвач Auna Peggy Sue Black+Gold
SKU:
10032935
Ціна:
2990.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Ностальгічний програвач для відтворення та оцифрування вінілових платівок
Два вбудовані динаміки для прямого відтворення
Оцифровка вінілових платівок через USB на комп’ютері - підтримка Plug & Play (ПК з Windows)
Ультрапортативний дизайн зі складною ручкою для перенесення

 

ОПИС
Настав час знову дістати свою стару колекцію платівок і насолодитися ностальгією минулих часів.
На перший погляд це може здатися гарною ретро-валізою 50-х років,  auna  Peggy Sue - це новий портативний програвач . Він не тільки відтворює до 3 різних швидкостей запису, але також дає можливість перетворити вашу улюблену вінілову музику в компактний цифровий формат.
Пристрій має задній USB-порт, за допомогою якого сигнал LP може бути легко надісланий на комп'ютер, а також забезпечує живлення Peggy Sue. Також постачається відповідний USB-кабель та адаптер для підключення до основного джерела живлення. На основі складних можливостей Plug & Play ви можете розпочати роботу відразу після підключення джерела живлення.
Peggy Sue від  auna не вимагає додаткових динаміків, оскільки у його компактному корпусі у валізі є два встановлені стереодинаміки. Тим не менше, задній вихід RCA доводить можливість підключення зовнішніх динаміків або стереосистем за бажанням. Гніздо для навушників дозволяє насолоджуватися музикою в будь-який час. Гучність можна регулювати безперервно за допомогою поворотної ручки безпосередньо на пристрої.
На додаток до технічних деталей, пристрій залишається вражаючим своїм чарівним ретро-дизайном та портативною оксамитовою ручкою для перенесення. Компактний корпус оснащено червоною еко-шкірою, міцними металевими петлями та затискачем на передній стороні, який утримує конструкцію корпусу.

 

ВЛАСТИВОСТІ
Підключення: 1 x вхід USB, 1 x 3,5 мм вихід для навушників, 1 x cinch лінійний вихід
Швидкості відтворення: 33,45,78
Тип приводу: ремінний привід
Функція автоматичного запуску (можна деактивувати)
Замок на передній стороні
Міцні металеві петлі
Світлодіод живлення
Блок живлення: 5 В постійного струму (адаптер живлення в комплекті)
Прибл. 36 x 13,4 x 27,5 см (ШxВxГ)
Вага: прибл. 2,5 кг

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти