Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.

MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Ретро-стереосистема Belle Epoque 

Для меломанів, які не хочуть ні від чого відмовлятися! Касетний магнітофон, програвач компакт-дисків, магнітола для радіо чи вінілу, стереосистема Аuna Epoque 1907 має ВСЕ. Компактний пристрій вражає своїм елегантним старовинним виглядом, що не заважає йому легко поєднувати аналогові та сучасні технології. Є вбудована функція Bluetooth!

Вініловий програвач Fenton RP115D White

Стильний програвач звукозаписів Fenton RP115D із підключенням Bluetooth та USB, вбудований у валізу, є стильним доповненням будинку.

Вініловий програвач Jerry Lee Brown

Ви хочете поринути в ностальгію минулих часів? Тоді вам краще дістати ваші старі улюблені записи з підвалу!

Оскільки за допомогою  Auna Jerry Lee, з пряжками та старовинною ретро-фурнітурою ви можете не лише відтворити до 3 різних розмірів платівок, але записати улюблені платівки в компактному цифровому форматі.

Система об'ємного звучання auna 5.1 Concept 520

Відчуй себе в середині звуку за допомогою  5.1-канальної системи об'ємного звучання auna.  Ви можете сидіти посеред  домашнього кінотеатру та відчувати фільми, музику чи відеоігри навіть інтенсивніше, ніж будь-коли!

MELOMAN
Вініловий програвач TBA-928
Категорія:
Вінілові програвачі
SKU:
10000343
Ціна:
1698.00 грн
Наявність:
Уточнюйте
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Плавний ходовий ремінний привід / низький рівень тріпотіння
Включає голку
Компактний дизайн

 

ОПИС
Auna TBA-928 є нашим самим економічно ефективним програвач для установки Hi - Fi.
Цим пристроєм Auna можна керувати як через вбудовані динаміки як самостійний пристрій, так і підключити до лінійного входу вашого HiFi-підсилювача. Компактна конструкція вертушки дозволяє встановлювати навіть в обмежених приміщеннях, в тому числі на компонентній вежі HiFi. Пилозахисний чохол та голка включені в низьку ціну, що робить Auna TBA-928 повним та доступним варіантом. Auna TBA-928 ідеально підходить для тих, хто шукає міцний, портативний вертушки для випадкового використання без необхідності вкладати багато грошей.

 

ВЛАСТИВОСТІ
Підключення:

1 х 3,5 мм вихід для навушників,

1 х стерео RCA лінійний вихід
2 швидкості: 33 і 45 об / хв (обертів на хвилину)
Обсяг одиничної змінної
Вбудовані динаміки
Пилозахисний кожух
Автоматична зупинка ввімкнення та вимкнення
Живлення: 230 В, 50 Гц
12,2 "x 4,7" x 11,4 "(31 x 12 x 29 см)
Вага: близько 2 кг

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.