Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.

MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Ретро-магнітофон Belle Epoque 1912 року

Auna Belle Epoque 1912 ретро програвач є гарним стерео плеєр із стильним дизайном , який поєднує в собі найкраще з минулого з технологіями майбутнього

Програвач Fenton RP115  

Стильний програвач портфель,  RP115 - це класичний приклад ретро-програвача з компактним та портативним дизайном.

Програвач Mary Ann

На перший погляд, програвач Auna Mary Ann  виглядає як елегантна частина ретро меблів з 1950 - х. Ніжки можна навіть зняти, що робить його надзвичайно різноманітним дизайнерським об’єктом!

Система об'ємного звучання auna Areal Nobility

Відчуй себе в середині звуку за допомогою  5.1-канальної системи об'ємного звучання auna Areal Nobility.  Ви можете сидіти посеред  домашнього кінотеатру та відчувати фільми, музику чи відеоігри навіть інтенсивніше, ніж будь-коли!

MELOMAN
СТЕРЕОСИСТЕМА TC-386
Категорія:
Стереосистеми 9 в 1
SKU:
10000109
Ціна:
3687.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Входи USB і SD на передній панелі для безпосереднього відтворення та запису MP3-файлів з касети або програвача, швидкість передачі даних до 256 кбіт / с.
Подвійна подвійна касетна колода з функцією запису
Автоматичний програвач записів із декількома швидкостями відтворення
Функція X-Bass

 

ОПИС
Auna багатофункціональна система Hi - Fi об'єднує як нові , так і традиційні музичні формати.
Окрім радіо, програвача музичних записів та програвача компакт-дисків, що підтримує MP3, пристрій може похвалитися вбудованою програмою вінілового програвача та подвійною касетою (з функцією запису та високошвидкісним дубляжем). Ідеально підходить для того, щоб дати нове життя старим платівкам і касетам.
Ще кращою є можливість запису як касет, так і записів на цифрові носії через вбудовані порти USB і SD, що робить перенесення на ваш комп’ютер або MP3-плеєр легким та захищає ваші записи від впливу віку.
Для ідеальної системи все в одному hifi, що поєднує старе і нове, ви не знайдете кращої пропозиції ніде більше!

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Підключення: 1 x USB (спереду), 1 x SD-вхід (спереду), 1 x 3,5-мм вихід для навушників міні-роз'єму, 1 x стерео-лінійний RCA-вихід для підключення до зовнішнього підсилювача тощо, 2 x RCA-роз'єми для підключення до динаміки
Програвач компакт-дисків у форматі CD: CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA
FM-радіо з ручним тюнером
Зручне управління за допомогою пульта дистанційного керування
Великий синій РК-дисплей із підсвічуванням
2-смугові колонки зі знімними передніми кришками
Проста навігація по папках для швидкого пошуку MP3-файлів
Швидкість відтворення вертушки: 33 і 45 об / хв
Перемикання високошвидкісного дублювання (перемотування вперед та назад на магнітофони)
Функція повторення
Випадкова функція
Функція програмування
Вступна функція (попередній перегляд доріжок)
FM-антена, вбудована в задню систему
Живлення 230 В, 50 Гц
32 х 29 х 29 см основна система
15 х 23 х 15 см на динамік
Вага основного блоку: 4,3 кілограма
Вага динаміка: близько 950 г за штуку

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

Вініловий програвач цікавий аксесуар який приносить задоволення при кожному обороті чорного диска. Також він стане невід'ємною частиною інтер'єру.