MELOMAN

+380683172348

+380950668649

Корзина покупок (0)

Стереосистема Sarah Ann Black BT FM USB 

На перший погляд, вініловий програвач виглядає як частина елегантних ретро меблів з 1950 - х років. Ноги можна навіть зняти, що робить його надзвичайно різноманітним дизайнерським об’єктом.
У своєму компактному корпусі стереодинаміки вже інтегровані, а це означає, що програвач відразу готовий до відтворення.  

Вініловий програвач Auna Verticalo

Унікальна вертикальна конструкція з безліччю функцій! Читає вінілові платівки, флешки USB, відтворює музику бездротово через Bluethooth, є радіо FM/DAB. Таймер сну автоматично переводить програвач в стан спокою, а функція будильника дозволяє прокидатися під улюблену музику!

Вініловий програвач Jerry Lee Brown

Ви хочете поринути в ностальгію минулих часів? Тоді вам краще дістати ваші старі улюблені записи з підвалу!

Оскільки за допомогою  Auna Jerry Lee, з пряжками та старовинною ретро-фурнітурою ви можете не лише відтворити до 3 різних розмірів платівок, але записати улюблені платівки в компактному цифровому форматі.

Вініловий програвач TT Classic WD

Ностальгічний програвач дисків для відтворення та оцифровки записів
Чотири амортизуючі ніжки з двома вбудованими динаміками для прямого відтворення музики
Оцифровка записів через USB на комп’ютері - підтримується функцією Plug & Play (ПК з Windows)

MELOMAN
Вініловий програвач TT Classic WD
SKU:
10029789
Ціна:
3498.00 грн
Наявність:
На складі
Опис

МОЖЛИВОСТІ
Ностальгічний програвач дисків для відтворення та оцифровки записів
Чотири амортизуючі ніжки з двома вбудованими динаміками для прямого відтворення музики
Оцифровка записів через USB на комп’ютері - підтримується функцією Plug & Play (ПК з Windows)

 

ОПИС
Настав час насолодитися ностальгією минулих часів.
Auna ТТ є з'єднанням між аналоговою і цифровою акустикою. Він не тільки відтворює до трьох різних швидкостей, але також надає вам можливість конвертувати музику з ваших улюблених записів у портативний цифровий формат.
Для цього на задній панелі пристрою є порт USB, який можна використовувати для передачі звукового сигналу на комп’ютер. У комплект поставки входить USB-кабель та адаптер живлення для підключення до розеток. Використовуючи розширені можливості Plug & Play для Windows, ви можете розпочати оцифровку, як тільки підключите його.
Для програвача USB Auna TT Classic не потрібні додаткові динаміки. У дві з чотирьох амортизуючих ніжок вбудовані стереодинаміки для безпосереднього відтворення музики. Вихідна лінія RCA на задній панелі пристроїв дозволяє передавати звуковий сигнал на зовнішні динаміки або стереосистеми. Гучність можна легко регулювати за допомогою поворотної ручки на пристрої.
На додаток до своїх технічних характеристик, він має чарівний ретро-дизайн із закругленими краями з дерев'яною обробкою шпоном.

 

ВЛАСТИВОСТІ
Порти: 1 x USB-порт, стерео вихідна лінія RCA
Підтримувані швидкості відтворення: 33, 45, 78 об / хв
Тип приводу: ремінний привід
Обробка дерев’яним шпоном
Знімна підбиральна головка
Знімний пилозахисний чохол
Закруглені краї
Функція автоматичного запуску (можна деактивувати)
Блок живлення: 12 В постійного струму (адаптер живлення в комплекті)
41 х 12 х 33 см (ШхВхГ)
Діаметр стопи: 5,5 см (O)
Вага: прибл. 3,2 кг

 

ВІНІЛОВІ ПЛАТІВКИ

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Стара любов не заржавіє! З часу свого створенння  понад 130 років тому платівка зачаровує любителів музики у всьому світі. Коли CD вийшов у 1982 році, шанувальники вінілу продовжували покладатися на старі записи. Однак сьогодні вініл повертається до мейнстріму.

З моменту створення першої платівки в історії звуконосіїв сталося багато: додавалося все більше технічних приладів, інновації абсолютно нових джерел звуку та модернізація їх дизайну з десятиліття в десятиліття. Але вініл ніколи не зникав: клубна та хіп-хоп-сцена часто користуються  виключно чорним диском. Не в останню чергу завдяки цьому деякі виробники ніколи не припиняли випуск.

Повернення вінілових записів просто спалахнуло! Тенденція триває вже кілька років. На думку багатьох продавців магазинів, нещодавно пробуджений інтерес споживачів до ностальгічного, теплого звуку поширюється на всі вікові групи. Багато невеликих лейблів заново відкрили вініл і публікують свої твори виключно у старому форматі звукозапису. Від  хіп-хопу до естрадних виконавців - усі хочуть, щоб їхні нові альбоми записали на вінілову платівку. Знаменита "Black Beauty" вже давно втратила свій запилений образ і натомість знаходиться на  шляху до свого колишнього постійного культового статусу.

НАЗАД ДО ЧОРНОГО: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ ВІНІЛОВИЙ ТРЕНД

Ім'я  
E-mail  
Повідомлення  

Телефон:
+380950668649

+380683172348


E-mail:

meloman-in-ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти